Procestujme celý svět s LEGO DUPLO

Vánoční čas se blíží mílovými kroky a s ním i neodmyslitelné nakupování vánočních dárků pro naší rodinu a blízké. Zejména děti Vánoce zbožňují. Někdy je velmi obtížný úkol vymyslet, co by naše drahá ratolest ráda pod stromečkem našla. Když už tento první úkol přeci jen máme úspěšně za sebou, následuje úkol snad ještě náročnější, a to zorientovat se v nepřeberném množství nabízených hraček, her a dalšího dětského zboží, kterého jsou plné obchody a e-shopy.

Proč v letošním roce nesáhnout po tolik oblíbeném legu, které mají rády nejen děti, ale i mnozí dospělí? Tento rok je velkým trhákem Vánoc LEGO DUPLO Cesta kolem světa. Tato stavebnice nabízí možnost pohlédnout do světa zvířat z celého světa. Malí objevitelé se tak podívají do přirozeného prostředí zvířátek, ve kterém doopravdy žijí. Pro cestu za dobrodružstvím kolem světa mohou zvolit dopravní prostředek loď nebo letadlo.

Celá sada obsahuje celkem 163 dílů z toho je 17 zvířátek. Děti se naučí hravým způsobem přiřadit zvířátka žijící spolu na jednotlivých kontinentech. Zjistí tak například, že v africké savaně odpočívají lvi, prohánějí se zebry a lenoší hroši. V Evropě pobíhají bručiví medvědi, ale také na rybnících plují kachničky a v lesích skákají ze stromu na strom veverky. V Asii se ukrývají mezi bambusy roztomilé černobílé pandy a tygří maminka ochraňuje svého nezbedného tygříka. V Arktidě je také pořádně živo! Na skluzavce lumpačí tučňáci a v oceánu se prohání obří velryba. Mimo zvířátek děti poznají, jací lidé obývají se zvířátky jednotlivé kontinenty.duplo

Lego je nejen skvělým dárkem, ale také výborným pomocníkem při vývoji jemné motoriky. Jednotlivé kostičky a zvířátka přesně padnou do malé dětské ručičky. S rozvíjející se jemnou motorikou a fantazií dětem už nic nebrání, aby se mohly vrhnout na stavbu chrámů, budov, domečků a budování prostředí pro svá zvířátka.

Komentáře